Ön itt van most:Támogassuk katolikus iskoláinkat!

Támogassuk katolikus iskoláinkat!


By Laskay Anna - Posted on 24 február 2014

A vasárnapi Szent liturgián összegyűlt perselypénzt továbbítja egyházközségünk egyházmegyénk oktatási intézményeinek támogatására. Ily' módon járulhatunk hozzá a közelünkben működő oktatási intézmények fenntartásához. Kérjük, hogy adományaikkal segítség a görögkatolikus iskolákban folyó munkát!

Közelgő események

A Lexikonból

Az ősi gyakorlat szerint három liturgikus szín volt a bizánci egyházban: a bíbor, az arany és a világos. A liturgikus öltözékek ezen színek szerint készültek. A bíborvöröset a vértanúk emlékére és...